fbpx

PLAYER ->

radiospacja

Teraz gra/my

Tytuł

Wykonawca


Niedziela

Ludożerstwo w rakietach

00:00Niedziela

00:00Niedziela

[...]

Więcej

Drumnpasmo

02:00Niedziela

02:00Niedziela

Sprawdźcie, co dzieje się na naszej scenie. Posłuchajcie starych wyjadaczy, jak i wschodzące "gwiazdy" - mamy coś dla każdego: od liquid po dark i hard.

Więcej

MINIMALISTA

04:00Niedziela

04:00Niedziela

[...]

Więcej

METAL CZART 20

07:00Niedziela

07:00Niedziela

[...]

Więcej

Berlińskie Studio

09:00Niedziela

09:00Niedziela

Zapraszamy na weekendowy wypad do stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Czeka Was mieszanka informacji i ciekawostek z Niemiec. Zderzenie kultur pozornie różnych, ale jednak bardzo bliskich. Muzyka grana w audycji jest różnorodna, tak jak Berlin i jego mieszkańcy.

Więcej

Czas na relaks

10:00Niedziela

10:00Niedziela

to kontynuacja audycji Śniadanie Francuskie.

Więcej

Radio Leniwa Niedziela

11:00Niedziela

11:00Niedziela

RADIO LENIWA NIEDZIELA to godzinna porcja rozleniwionych i – mam nadzieję – rozbrajających dźwięków. Nie brakuje również nowości, ale tu nie przywiązuję już wagi do daty premiery, uwielbiam sięgać do staroci. Liczy się klimat!

Więcej

Swoją Drogą

12:00Niedziela

12:00Niedziela

[...]

Więcej

Muzyka spod płyty

14:00Niedziela

14:00Niedziela

MUZYKA SPOD PŁYTY to najbardziej nieprzewidywalny, odjechany program radiowy w całym internecie! Tu możecie usłyszeć “Monster Mash” mimo rozkwitającej wiosny za oknem, japoński electro swing, khmerski rock psychodeliczny, inuicki śpiew gardłowy albo czarny humor sprzed 60 lat – a przede wszystkim punk rock! W przerwach między chaotycznie dobraną w spójną całość muzyką często gadam o filmach, grach komputerowych lub książkach, które akurat mam na tapecie.

Więcej

Rozmowy Nieuczesane

15:00Niedziela

15:00Niedziela

Przeważnie naukowcami. Zazwyczaj podczas rozmowy towarzyszy nam książka, czasem ta, napisana przez naszych Gości, a czasem taka, którą uznaliśmy za wartą tego aby o niej powiedzieć. Puszczamy również muzykę. Nieoczywistą, niekomercyjną, ambitną i taką, która nie ma szansy zaistnieć w radiu tradycyjnym.

Więcej

CO DO TEGO

16:00Niedziela

16:00Niedziela

[...]

Więcej

GRAMY JAK DAMY

18:00Niedziela

18:00Niedziela

[...]

Więcej

Błysk

19:00Niedziela

19:00Niedziela

[...]

Więcej

Studio Babol-art zaprasza

21:00Niedziela

21:00Niedziela

Audycja Mikiego Harasimiuka w Radiospacji - "Studio Babol-art zaprasza!" to kontynuacja audycji "Między Stylami". Nadal jedynym kryterium jest Dobra Muzyka. Pojawi się zatem Jazz, Funk, Elektronika, Rock i wszelakie fajne Odloty.

Więcej

DUCHOWY MATERIALIZM

22:00Niedziela

22:00Niedziela

“(I Can’t Get No) Satisfaction” Stonesów... Szukałem satysfakcji w wielu miejscach: w pracy, imprezach, związkach, pieniądzach, popularności, trendach, [...]

Więcej

Remiks

23:00Niedziela

23:00Niedziela

Odrobina kontrolowanego kiczu. Czasem mocniejszy, roztańczony bit, a czasem dźwiękowy eksperyment lub przestrzenny ambient. Motyw przewodni: melodia! Tekst w ilości szczątkowej. Dźwięk w czystej postaci. Bez hałasów, zgrzytów i kakofonii. Za to w ciepłych, jaskrawych barwach. Dźwiękowa melancholia to hasło wywoławcze. Muzycznie najczęściej elektronicznie. Ale zdarzają się oczywiście gatunkowe skoki w bok. Zawsze nietuzinkowo! Ostatnią rzeczą, jaką chciałbym robić, to etykietowanie muzyki. Ale by wskazać Wam muzyczny trop, którym będę podążał w swoich audycjach, przywołam nazwy tych wytwórni, których katalog artystów najlepiej odda charakter „Remiksu”. Królować będą berlińskie Monika Enterprise oraz Morr Music. Dla dźwiękowego kontrapunktu pojawi koloński Kompakt Records. Czyli z jednej strony onirycznie, delikatnie i bezinwazyjnie. Z drugiej z przytupem. Nawet w rytm odhumanizowanego techno. Do tego ambient czy muzyka elektroakustyczna rodem z festiwalu Warszawska Jesień. Jednym słowem: obecność obowiązkowa! "Remiks" w każdą niedzielę o 23.00 na antenie Radiospacji. A potem w nieskończoność w zakładce PODCASTY oraz na Mixcloudzie Radiospacji. Zapraszam! Remigiusz „Remiks” Kadelski

Więcej