PLAYER ->

radiospacja

Teraz gra/my

Tytuł

Wykonawca


KOD KULTURY

Zaplanowane audycje

Czwartek 16:30 17:00

"Mam dwadzieścia kilka lat i ciągle w nic nie wierzę" śpiewa w jednym z utworów zespół Cool Kids of Death. Prowadzący audycję Kod kultury, czyli Jasiek Malinowski i Michalina Bieńko, też mają dwadzieścia kilka lat, ale w przeciwieństwie do muzyków z Łodzi, oni ciągle w coś wierzą. Wierzą w kulturę.

Jasiek i Michalina mają swój własny kod, zgodnie z którym poruszają się po świecie - to otwartość, ciekawość i nieskończona miłość do wszystkich aspektów sztuki.

Żyjemy w czasach niezwykle ciekawych. Ciekawych szczególnie dla kultury. Co tydzień zabieramy Was do świata teatru, opery, kina, muzyki, sztuk wizualnych i wszystkich innych. Dzielimy się z Wami inicjatywami, które naszym zdaniem są godne uwagi. Reagujemy na przeróżne wydarzenia i zmiany dziejące się wokół nas. Nasi korespondenci - Zuza Iwanowska i Rafał Czachorowski prowadzą Was szlakami młodych zdolnych polskich muzyków i niezwykłych literatów z całego świata.

Organizujecie ciekawe wydarzenie, którym chcecie się pochwalić? Nagraliście właśnie nową piosenkę i nie wiecie, do kogo się zwrócić? Napisaliście tomik poezji, który chcecie pokazać światu? A może zaobserwowaliście w Waszym otoczeniu coś ciekawego, o czym warto powiedzieć na radiowej antenie?

Czekamy na Wasze maile na adres kultura@radiospacja.pl lub jasiek.malinowski@radiospacja.pl / michalina.bienko@radiospacja.pl / zuza.iwanowska@radiospacja.pl

Posłuchaj podcastów


Czytaj więcej

Prowadzący


SŁUCHAJ RADIOSPACJI TAM, GDZIE CHCESZ

Pobierz naszą aplikację na telefon lub tablet i ciesz się wyjątkowym klimatem.

Pobierz aplikację: